Dorobek naukowy po angielski

Mini-Market Insoft stanowi toż układ kasowy przygotowany dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w sklepach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, a inne prac są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w handlach to rozwiązania stworzone z świadomością o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź służących czynność w projekcie franczyzowym. W takim programie rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowy jesteśmy nadzieja automatycznego mienia spośród wszelkich modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może istnieć wykorzystywany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą stanowić opisane i mogą być dane ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazy i kontrolowaniu poprawności dostaw w składzie przy zastosowaniu kolektorów oszczędzasz sporo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i punktach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwala na podgląd stanów produktów w porządku rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co pozwala na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na kraj, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy miały obroty, ile pieniędzy uważa się szukać w kieszeniach w wszelkim ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.