Krajalnice spiralne

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka jakość i prosta cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spowodowana przez polskiego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest względnie swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to artykuł, dany do cięcia przede wszystkim pozostałego rodzaju wędlin i ciała, ale z przeznaczeniem pewno żyć traktowany także do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest natychmiastowa i bardzo precyzyjna, a branie jej - w sumie bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i utworzone z tak trwałych, popularnych w praniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek punkt tego dania, który planuje jakąkolwiek relacja z żywnością, jest zbudowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz osiągał tego przedmiotu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią artykuły do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać akcesorium do tego, by znów leczyło "jak nowe".